IV Letnia Szkoła Karate

Już po raz czwarty Ciechanowski Klub Karate Ciechanów zorganizował dla swoich członków oraz sympatyków klubu obóz szkoleniowy w Dąbkach koło Koszalina. W dniach 16-26.07.2021 obozowicze korzystali z gościnności ośrodka wypoczynkowego “Duet” zlokalizowanego przy ul. Wydmowej 6. Kierownikiem obozu był sensei Wojciech Gołębiewski III dan, dzielnie wspomagał go sensei Krzysztof Szczepański I dan. Uczestnicy obozu podzieleni byli na 3 grupy. Każda z grup miała swojego opiekuna. Oprócz sempai Weroniki Krzywnickiej 3 kyu i Piotra Simińskiego 3 kyu naszymi dziećmi opiekowała się sensei Aleksandra Wieczorek II dan z Olsztyńskiego Klubu Karate Kyokushin.

Obóz spędziliśmy bardzo aktywnie. Każdego dnia był rozruch poranny, który pomagał nam się obudzić. Każdego dnia każda grpa miała przynajmniej jeden trening karate. Poza tym strzelaliśmy z łuku, z wiatrówki, robiliśmy podchody, w których obozowicze podzieleni na grupy mieli do wykonania aż 40 zadań. Dodatkowo były wyjścia na plażę, z obowiązkową kąpielą w morzu, siatkówka, koszykówka, piłka nożna, wyjścia na miasto, zabawa w dwa proporce, siatkówka balonowa i wojna na balony z wodą. Odbył się także podwójny ślub kolonijny, a wieczorem dyskoteka połączona z weselem. Młodym parom gratulujemy!

Na zakończenie zorganizowaliśmy pokaz dla innych grup będących w ośrodku “Duet”, odbyło się także ognisko i rozdanie nagród i medali za udział w obozie.

Zachęcamy do obejrzenia poniższej galerii (więcej zdjęć dostępne na klubowym Facebooku).

One thought on “IV Letnia Szkoła Karate

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *