IKO Polish Open 2022, Ostróda 21.05.2022

Reprezentanci Ciechanowskiego Klubu Karate Kyokushin w ostatnią sobotę wybrali się do Ostródy na turniej IKO Polish Open organizowany przez Ostródzki Klub Karate Kyokushin.

W zawodach wzięło udział 544 zawodników z 46 klubów, z 6 państw. Ikość zawodników spowodowała, że kategorie liczyły po kilkunastu zawodników.

Nasz klub reprezentowało 9 zawodników, którzy jak zwykle pokazali się z jak najlepszej strony. W konkurencji kata wystartowały Róża Okrasa, Marta Grzegorczyk oraz Gabrysia Simińska. Nasze zawodniczki jak zwykle pokazały swoje możliwości i zdobyły dwa medalem kategorii girls 14-15 lat. Gabrysia Simińska była pierwsza a Marta Grzegorczyk zajęła drugie miejsce.

Najbardziej obsadzone były jednak zawody w kumite. Nasi zawodnicy spisali się tutaj koncertowo i zdobyli mnóstwo medali.

W kat. girls 14-15 lat do 50 kg Marta Grzegorczyk zajęła I miejsce.

W kat. girls 14-15 lat do 60 kg Gabrysia Simińska zajęła III miejsce

Nasz klub drużynowo uplasował się na 6 miejscu spośród 46 klubów!

Ponadto nasza zawodniczka Weronika Krzywnicka została wyróżniona za najlepszego ducha walki – BEST SPIRIT

Za przygotowanie zawodników odpowiadał Sensei Wojciech Gołębiewski.