Mistrzostwa Makroregionu Wschodniego i Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Karate Kyokushin

W dniu 18 marca 2023 nasi karatecy mieli okazję zmierzyć się z zawodnikami z całego makroregionu wschodniego w Mistrzostwach Makroregionu Wschodniego I Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików Karate Kyokushin. Zawody obyły się w Warszawie. Na matach zameldowali się najlepsi zawodnicy z klubów zrzeszonych na terenie makroregionu wschodniego.

Sensei Adam Chrzanowski III dan i sensei Adam Miśkiewicz I dan zabrali naszych zawodników by ci mogli potwierdzić swoje umiejętności na macie i mocno zaznaczyć Ciechanów na mapie polskiego Karate.

Mistrzostwa Makroregionu Wschodniego i Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Karate Kyokushin gościły znamienite osobistości polskiego karate, Andrzeja Drewniaka i Agnieszkę Winek.

Nasi klubowicze spisali się jak zwykle bardzo dobrze, w większości zajmując miejsca na podium w swoich kategoriach. Należy przypomnieć, że na zawodach tej rangi, wdarcie się na podium wymaga stoczenia co najmniej czterech walk. A oto jak się kształtują wyniki naszych karateków.

Nasz klub reprezentowało sześcioro zawodników.

Róża Okrasa w kategorii juniorek młodszych do 55 kg. I miejsce

Adam Chrzanowski w kategorii masters do 85 kg. I miejsce

Gabriela Simińska w kategorii juniorek młodszych plus 60 kg. II miejsce

Szymon Mądry w kategorii junior młodszy do 55 kg. III miejsce

W zawodach brali udział również Marta Grzegorczyk i Patrycja Jakubiak, lecz tym razem zabrakło im trochę szczęścia by wejść do strefy medalowej.

Mistrzostwa Makroregionu Wschodniego i Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Karate Kyokushin 2023 zaliczamy do bardzo udanych a za rok liczymy na więcej.

Serdeczne podziękowania dla sensei Adama Miśkiewicza, który pełnił rolę opiekuna i sędziego zawodów.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy wyników i czekamy na kolejne starty.

OSU !!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *