Ciechanowski Klub Karate Kyokushin

Facebook Widget Slider

Serdecznie zaprasazmy na "Imprezę Integracyjną Sympatyków CKKK". Impreza odbędzie się 28 października w restauracji Deja Vu w Ciechanowie przy pl. Jana Pawła II 15. Koszt uczestnictwa to 30 zł/osoba (w tym ciepły posiłek, przystawki, napoje). Wszystkich chętnych (pełnoletnich) prosimy o zgłaszanie się do senpai Krzysztofa telefonicznie (508 462 484) lub poprzez wiadomość na FB do 23 października (liczba miejsc ograniczona).

Zapraszamy


Ciechanowski Klub Karate Kyokushin serdecznie zaprasza na VII Turniej Karate Kyokushin o Puchar Prezydenta Mista Ciechanów. Turniej odbędzie się w sobotę 07 października 2017. Zgłoszenia do środy 04.10.2017 do godziny 24:00.

Losowanie i przygotowanie drabinek odbędzie się w piątek 06 października.

                                         

                            ZGŁOSZENI ZAWODNICY - WERYFIKACJA

 

 

KOMUNIKAT         FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY     ZGODA NA START     

                                 FILM PROMOCYJNY

 

 

TRENINGI DLA GRUP MŁODZIEŻ I DOROŚLI

 poniedziałek: hala sportowa ul. 17-go stycznia 60 c

- grupa początkująca  młodzieź i dorośli : 18.00 - 20.30

- grupa zaawansowana  młodzieź i dorośli: 18.00 - 20.30

- kadra zawodnicza: 18.00 - 20.30

  środa: sala na krytym basenie ul. 17-go Stycznia 60B

- grupa początkując  młodzieź i dorośli pocz : 18.00 - 20.00

- grupa zaawansowana  młodzieź i dorośli: 18.00 - 20.00

- kadra zawodnicza: 18.00 - 20.00

piątek: sala na krytym basenie ul. 17-go Stycznia 60B

- grupa początkując  młodzieź i dorośli pocz : 18.00 - 20.00

- grupa zaawansowana  młodzieź i dorośli: 18.00 - 20.00

                                           - kadra zawodnicza: 18.00 - 20.00

TRENINGI DLA GRUP DZIECI

poniedziałek: sala na krytym basenie ul. 17-go Stycznia 60B ( 1 piętro)

grupa początkująca dzieci 17.00 - 17.45

grupa zaawansowana dzieci 17.45 - 18.45

czwartek: sala na krytym basenie ul. 17-go Stycznia 60B ( 1 piętro)

grupa początkująca dzieci 17.00 - 17.45

grupa zaawansowana dzieci 17.45 - 18.45

piątek: sala na krytym basenie ul. 17-go Stycznia 60B ( 1 piętro)

grupa zaawansowana dzieci - dodatkowy trening kumite 18.00 - 20.00

 

O szczegóły dotyczące treningów w CKKK można pytać bezpośrednio przed treningiem u instruktora bądź pod numerami telefomu: 500 138 092, 508462484

Składka czonkowska wynosi 80 zł / miesiąc. Dla drugiej i klejnej osoby z rodziny opłata jest mniejsza o 20 zł.  Opłaty należy regulować do 15 dnia każdego miesiąca wpłacając je na rachunek  Ciechanowskiego Klubu Karate Kyokushin  o numerze: 76 8230 0007 0017 2879 2000 0001 prowadzonego  przez Bank Spółdzielczy w Płońsku. W tytule wpłaty / przelewu prosimy zawsze wpisać  kogo dotyczy i za jaki miesiąc jest składka.

Wszystkie pytania odnośnie opłat i składek prosimy kierować do sempai

Krzysztofa Szczepańskiego  tel. 508462484

Obowiązkowe oświadczenie dotyczące podawania leków. Prosimy o wydrukowanie załączników, uzupełnienie i dostarczenie organizatorowi w dniu wyjazdu. Załącznik 1 jest obowiązkowy dla wszystkich, załącznik 2 dotyczy osób przyjmujących leki na stałe.

 

Załącznik 1          Załącznik 2

Film z przygotowań do Mistrzostw Europy

CIECHANOWSKI KLUB KARATE KYOKUSHIN GÓRĄ!!!!
W dniach 20-21 maja 2017 we Francji, w Lyonie odbyły się 31 Wagowe Mistrzostwa Europy w Karate Kyokushin. Nasz klub reprezentowała kadra składająca się z sześciorga zawodników rywalizujących w kategoriach "kata" i "kumite". Nad ciechanowską kadrą czuwali trenerzy: Wojciech Gołębiewski oraz fizjoterapeuta Adam Chrzanowski.
Dzięki ciężkiej pracy trenerów jak i oczywiście fighterów -jesteśmy znów najlepsi i kolejny raz zdobyliśmy wór medali! Trzeba również podkreślić, że wcale nie było łatwo, a zawodnicy często okupowali zwycięstwa własną krwią.
Nasze wyniki przedstawiają się następująco:
-Weronika Krzywnicka w kategorii junior II miejsce.
- Aleksandra Trzepanowska w kategorii junior II miejsce.
- Jakub Kraśniak w kategorii junior III miejsce.
Najwięcej walk stoczyła nasza czołowa zawodniczka - Weronika Krzywnica, która miała bardzo ciężką drogę, by przedostać się do strefy medalowej. Weronika nie raz pokazywała swój charakter do walki, co zaprowadziło ją do samego finału, poprawiając swój wynik z poprzednich Mistrzostw Europy w Bułgarii.
Kolejnym naszym medalistą został Jakub Kraśniak, który na starcie zaczynał od walk z najlepszymi zawodnikami w Europie. Pierwszą walkę stoczył z zawodnikiem z Kazachstanu, która po dogrywce zakończyła się zwycięsko dla Jakuba. Ta walka kosztowała go dużo zdrowia i ten sukces musiał "okupić własną krwią". W następnej walce zabrakło już siły, by stanąć na najwyższym stopniu podium i Jakub musiał zakończyć rywalizację zdobywając III miejsce w swojej kategorii.
Nie wolno nam zapomnieć o pozostałych naszych kadrowiczach, którzy byli blisko sprawienia nam miłej niespodzianki. Zawodniczka Beata Butryn w pięknym stylu wygrała swoją pierwszą walkę z konkurentką z Węgier. W kolejnej walce nasza kadrowiczka musiała niestety uznać wyższość zawodniczkiz Rosji i zarazem zwyciężczynię w tej kategorii.
Kolejnymi zawodnikami byli Kacper Pawikowski i Jakub Pędzich, którzy walczyli do samego końca, ale trochę zabrakło szczęścia i sędziowie wskazywali na ich przeciwników. O takim szczęściu także może mówić Aleksandra Trzepanowska,gdyż"jak burza" doszła do samego finał, zdobywając w swojej kategorii II miejsce.
Kolejnym ważnym wydarzeniem na ME we Francji był start naszych kadrowiczów w kategorii "kata". Trójka zawodników: Weronika Krzywnicka, Jakub Pędzich oraz trener Adam Chrzanowski zakwalifikowali się do pierwszej piętnastki.Niespodziewanie najwyższą lokatę osiągną Jakub Pędzich, który ulokował się w pierwszej ósemce Mistrzostw Europy!
Sukcesy naszych zawodników nie miałyby miejsca, gdyby nie pomoc naszych partnerów. Mam tu na myśli sfinansowanie wyjazdu przez samorządy z Ciechanowa, Krasnego, Ojrzenia oraz powiatu przasnyskiego z którymi współpracujemy od wielu lat. Bez ich wsparcia marzenia naszych zawodników nie spełniłyby się, a ich ciążka praca nie zakończyłaby się sukcesami na matach Europy i Świata. Serdecznie dziękujemy wszystkim za wytrwałość oraz pomoc w realizacji wyjazdu do Francji na Wagowe Mistrzostwa Europy - Lyon, 20-21.06.2016 rok.
Osu!
Wojciech Gołębiewski

 

 

W piątek 4 sierpnia o godzinie 18.00 odbędzie się spotkanie z rodzicami przed wyjazdem na "Letnią Szkołę Karate". Obecność obowiązkowa, prosimy o przekazanie informacji zainteresowanym. Zapraszamy do sali konferencyjnej (I piętro) na terenie hali sportowej w Ciechanowie ul. 17-stycznia 60c

Szukaj

U. M. CIECHANÓW

 

AKCEPTUJEMY KARTY


 

WSPÓŁPRACUJEMY Z

MINISTERSTWO SPORTU I TURYSTYKI

Ciechanowski Klub Karate Kyokushin korzysta w 2016r z programu "KLUB", którego dysponentem jest Minister Sportu i Turystyki. Program jest finansowany ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej

URZĄD MIASTA CIECHANÓW

Ciechanowski Klub Karate Kyokushin realizuje w 2016 roku zadanie publiczne z zakresu upowszechniania kultury fizycznej i sportu: "Szkolenie i udział w zawodach w ramach ogólnopolskiego współzawodnictwa dzieci i młodzieży w grach zespołowych i dyscyplinach indywidualnych - szkolenie dzieci i młodzieży". Realizacja tego zadania jest wspierana finansowo przez Gminę Miejską Ciechanów.

Nasi partnerzy