Ciechanowski Klub Karate Kyokushin

Facebook Widget Slider

32 Wagowe Mistrzostwa Europy w Bułgarii - Warna 19-20.05.2018!
W międzynarodowym turnieju wzięło udział ponad 600 zawodników z 26 państw.
CKKK pod kierownictwem sensei Wojciecha Gołębiewskiego reprezentowali - sensei Adam Chrzanowski, Weronika Krzywnicka, Jakub Kraśniak i Aleksandra Trzepanowska.
Zawody były bardzo mocno obsadzone, gdyż by móc stanąć na podium trzeba było wygrać co najmniej od dwóch do trzech walk.
Wszyscy nasi reprezentanci stoczyli bardzo ciężkie boje i pokazali prawdziwe serce do walki, a pomimo to zabrakło szczęścia, by stanąć na podium.
Zawodniczka Aleksandra Trzepanowska po wygraniu dwóch walk eliminacyjnych, niestety przegrała walkę o wejście do strefy medalowej, zajmując czwarte miejsce. W bardzo ładnym stylu pokazał się również sensei Adam Chrzanowski. Mimo wyrównanej walki sędziowie wskazali na przyszłego Mistrza Europy tejże kategorii. W przypadku Weroniki i Jakuba ich rywale postawili wysoko poprzeczkę. Mimo zaciętych bojów nie udało im się przebrnąć eliminacji.

Serdecznie dziękujemy samorządowi miastu Ciechanów, władzom powiatu Przasnyskiego i Radzie gminy Krasne za dofinansowanie wyjazdu na Mistrzostwa Europy do Warny.
Dziękujemy nauczycielom wychowania fizycznego- panu Łukaszowi Bobińskiemu, Mirosławowi Boniakowskiemu, Cezaremu Drzewieckiemu za pomoc w przygotowach do mistrzostw. Korzystając z okazji, chcielibyśmy także podziękować rodzicom za poświęcony czas dla naszych podopiecznych, by mogli reprezentować nasz klub na arenie międzynarodowej.

Zapraszamy do obejrzenia filmu z przygotowań do wyjazdu WARNA 2018


OSU!warna

Szukaj

U. M. CIECHANÓW

 

AKCEPTUJEMY KARTY


 

WSPÓŁPRACUJEMY Z

MINISTERSTWO SPORTU I TURYSTYKI

Ciechanowski Klub Karate Kyokushin korzysta w 2016r z programu "KLUB", którego dysponentem jest Minister Sportu i Turystyki. Program jest finansowany ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej

URZĄD MIASTA CIECHANÓW

Ciechanowski Klub Karate Kyokushin realizuje w 2016 roku zadanie publiczne z zakresu upowszechniania kultury fizycznej i sportu: "Szkolenie i udział w zawodach w ramach ogólnopolskiego współzawodnictwa dzieci i młodzieży w grach zespołowych i dyscyplinach indywidualnych - szkolenie dzieci i młodzieży". Realizacja tego zadania jest wspierana finansowo przez Gminę Miejską Ciechanów.

Nasi partnerzy