The 12th World Open Karate Championship And Women’s World Open Championships, 22-24.11.2019, Tokio, Japonia

Jedno z najważniejszych wydarzeń w Ciechanowskim Klubie Karate Kyokushin. A mianowicie trzech naszych reprezentantów sen Adam Chrzanowski, sem Krzysztof Szczepański i sem Jakub Kraśniak, wzięło udział w Otwartych Mistrzostwach Świata w Karate Kyokushin w Tokio w Japonii. Udział w tak wielkiej imprezie było podsumowaniem całorocznej pracy zawodników, którzy przygotowywali się do tej imprezy. I dokonaliśmy tego!!!!!!💪🥋🏆⛩

JAKUB KRAŚNIAK WICEMISTRZEM ŚWIATA W KARATE KYOKUSHIN!!!🥈🏆🥋
Sen Adam Chrzanowski i sem Krzysztof Szczepański zostali sklasyfikowani w pierwszej ósemce najlepszych zawodników w swojej kategorii wiekowej.
Jakub, startował w kategorii junior 17-18 lat. Swoją pierwszą walkę stoczył z zawodnikiem z Kanady, pokonując go przez Ippon. Czyli wykonując skuteczne techniki nie pozwalające kontynuować walki przez przeciwnika. Kolejną walkę stoczył z zawodnikiem z Bangladeszu z którym również wygrał przez Ippon. Walkę finałową stoczył z zawodnikiem z Japonii. Mimo wyrównanego pojedynku, werdyktem sędziów musiał uznać wyższość przeciwnika.
W przypadku sen Adama Chrzanowskiego i sem Krzysztofa Szczepańskiego mimo mocnych i wyrównanych walk z zawodnikami z Rosji, musieli uznać wyższość przyszłych finalistów tejże kategorii wiekowej.
Z tego miejsca chcieli byśmy podziękować trenerowi sen Wojciechowi Gołębiewskiemu za szkolenie i przygotowania do Mistrzostw Świata w Tokio w Japonii. Jak również wszystkim, którzy byli zaangażowani w pomoc w organizacji wyjazdu:
✅Urząd Miasta Ciechanów
✅Starostwo Powiatowe w Przasnyszu ✅Urząd Gminy Krasne.
OSU !!!🥋🏆